פיזיותרפיה

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

פיזיותרפיה – כדי להשיג תפקוד מרבי ללא כאבים או אי נוחות

טיפולי הפיזיותרפיה משפרים את יכולת של מערכת התנועה כך שתוכל להתמודד בהצלחה עם המשימות שלהן היא נועדה במינימום כאב או חוסר נוחות.

בבסיס הטיפול הפיזיותרפי ניצבת ההנחה כי תהליכי הריפוי נועדו לתקן ליקויים או כדי לתת מענה לנזקים אשר נוצרו עקב מחלות, חבלות או תהליכים פתולוגיים אחרים.

הפיזיותרפיה מעודדת את תהליך הריפוי הטבעי ואת החזרה של השרירים ותנועת המפרקים לתפקוד מיטבי. בבית צבר מאמינים בחיים ללא כאב.

כל טיפול מתחיל בבדיקה מקיפה שמטרתה להגיע אל מקור הבעיה ולא רק אל תוצאותיה כמו כאב, פציעה או מוגבלות. צוות המטפלים בבית צבר נרכש ידע וניסיון רב שנים במגוון תחומים רחב ביותר.

הצוות הרפואי של בית צבר זמין ומעניק יחס אישי, תומך ומקבל!

טיפולי פיזיותרפיה – כמה דברים שכדאי לדעת

טיפול פיזיותרפיה היא מקצוע פרא רפואי העוסק בשיקום ומניעה של בעיות תנועה. הפיזיותרפיה עוסקת בשיפור יכולות תפקודיות וטיפול בבעיות עצב, שריר ושלד.

פיזיותרפיה נותנת מענה לילדים ולמבוגרים, היא עוסקת בטיפולים התפתחותיים, בשיקום אורתופדי ונירולוגי במבוגרים, בפגיעות ספורט, בכאבי שרירים ועוד.

אבחון פיזיותרפי מורכב משני שלבים. השלב הראשון הוא שלב ההקשבה לתלונותיו הגופניות של המטופל (אנמנזה) בעזרת שאלות מנחות כדי להגיע להבנה מלאה של הנסיבות והסיבות לפגיעה, השלב השני הוא שלב הבדיקה הפיזית המתבססת על נתוני האנמנזה ומלווה במבחנים גופניים רלוונטיים.

טיפולי פיזיותרפיה ניתנים בכל מצב שבו הגוף נפגע כתוצאה מאירוע חד פעמי או משחיקה ממושכת. מטרת הטיפולים הם להשיב את המצב לקדמותו, לשפר את היכולות הגופניות של המטופל ולמנוע כאבים בעתיד.

טיפולי הפיזיותרפיה מתבצעים תוך שימוש של מגוון טכניקות ידניות, כמו עיסוי, תרגילים רפואיים המותאמים באופן אישי וטיפולים חשמליים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו גלים קצרים או גירויים חשמליים.

מטרות הפיזיותרפיה הן להפחית כאב, לחזק קבוצות שרירים מסוימות, לשפר את טווחי התנועה המוגבלים עקב פציעה או מחלה ולהשיג תפקוד מרבי וללא כאב.

באילו סוגי בעיות מטפלים ב” מכון הפיזיותרפיה “?

  • טיפול בכאבי גב על רקע בעיות דיסק, חבלה ועוד.
  • טיפול בכאבי פרקים לאחר דלקת או בלעדיה.
  • שיקום לאחר ניתוחי מפרקים שונים כמו החלפת ירך, ברך, קרסול וכתף.
  • שיקום לאחר תאונת דרכים.
  • שיקום ניורולוגי לאחר שיתוקים שונים או אירועים של חולשה.
  • הפחתת כאבים בפיברומיאלגיה.
  • טיפול לימפטי.
  • טיפול בדיקור לבעיות שונות.

אנו מחויבים לטיפול פיזיותרפי מותאם אישית, מקיף ובאיכות הגבוהה ביותר. הפיזיותרפסטים שלנו מיומנים ובעלי ניסיון רב המעניקים טיפול פיזיותרפי במגוון רחב של שיטות, במטרה להחזיר ולשמר ניידות,תפקוד פיזי אופטימלי וללא כאב.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על שיקום לאחר החלפת מפרק.

 

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים