היכן כדאי לעבור תהליך שיקום רפואי ?

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

זה קורה ברגע אחד, ללא הודעה מוקדמת. אתה מוצא את עצמך מתמודד עם האתגר החשוב ביותר בחייך, הבריאות שלך והעצמאות שלך לחזור לתפקוד מלא. שיקום לאחר ניתוח, פציעה או מחלה, הינו שלב קריטי שיכול לעשות את כל ההבדל בין חזרה לתפקוד וחיים עצמאיים או חלילה להידרדרות למגבלה תפקודית ונכות.

כשמדובר בתהליך שיקום רפואי אתה רוצה להיות בטוח שאתה נמצא אצל הטובים ביותר. בבית צבר נבחרת של מומחים מובילים בתחום השיקום עם ניסיון קליני בתהליכי ריפוי ושיקום בבתי חולים ובקהילה, אשר יעניק לך טיפול מקצועי וילווה אותך בתהליך הריפוי, במטרה להגדיל את עצמאותך לקראת חזרתך לסגנון חיים פעיל ובריא.

מדוע חשוב שתבחר לעבור את תהליך הריפוי שלך בבית צבר?

מומחים בשיקום רפואי

צוות רב מקצועי בהובלת פרופ’ אבי עורי רופא מומחה ברפואה פיזיקלית ושיקום, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאית תקשורת, עובדת סוציאלית, פסיכולוגים, מומחים בשיקום.

סביבה בריאה- אתה כבר לא חייב להתאשפז במוסד שיקומי, להרגיש לבד וחסר אונים, עוד אחד מתוך כ-40 מטופלים במחלקה, ודווקא ברגעים החשובים לך בחיים. הצוות המקצועי שלנו, יטפל בך בסביבה בריאה , במקום בו המכשור והתנאים האופטימליים לשיקום כשבסוף היום הנך חוזר לבית שלך לסביבתך הטבעית עטוף במשפחתך כשהצוות שלנו מוביל אותכם לתהליך ריפוי רפואי מקצועי המותאם לך אישית.

הימנעות מחשיפה לזיהומים וחיידקים עמידים

העלייה בהיקף הזיהומים הנרכשים בבתי חולים הינם אחד הסיבוכים הפוגעים בתהליך ההחלמה והריפוי של חולים מאושפזים. עכשיו אתה יכול לעבור את תהליך הריפוי שלך בסביבה בריאה ולהקטין את החשש מזיהומים וחיידקים עמידים.

זמינות

מוקד בית צבר זמין ללקוחות המכון. לקוחות בית צבר יכולים לפנות למנהלי התחומים לשאול, להתייעץ ולעדכן בכל עת.

תוצאות

אנחנו מצליחים בזמן קצר להגיע לשיפור בתפקוד, בביטחון העצמי ובאיכות החיים של לקוחותינו, כל זאת בהתאם למדדים מקצועייםFIM) מקובלים ובשביעות רצון גבוהה מאוד.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים