סיפורה של ב.ר

בחודש מאי אמא נפלה ושברה את עצם הירך, עברה ניתוח ולאחר האשפוז הועברה בתיאום בית החולים לשיקום בבית חולים.

לאחר כשעה בה שהתה אמא במוסד הרפואי, חווינו יחס לא הולם כלפי מטופלת ששהתה בסמוך לאמא, נדהמנו מהיחס המשפיל לו זוכים המטופלים, החלטנו שמכיוון שאין לנו אפשרות להישאר בצמוד לאמא כל ימי השיקום, להעבירה הביתה, ללא יכולת או הבנה איך וכיצד נוכל לסעוד אותה ולטפל בה, למרות שיש לה מטפלת צמודה.

לשמחתנו, הגיע אלינו הביתה צוות "שיקום נגיש", שהדריך, תמך, הסביר והכיל אותנו ואת החששות שלנו. קיבלנו הדרכה כיצד להפוך את הבית של אמא למקום נוח יותר לטיפול בה, תוך ימים ספורים, ובזכותם של הצוות המקסים והמקצועי של "שיקום נגיש" הצלחנו להפוך את הבית של אמא למקום שיוכל לתת לאמא מענה וייצור עבורה את התנאים הטובים ביותר.

צוות " שיקום נגיש" היה איתנו לאורך של הדרך, הגיעו אלינו הביתה, אמא קיבלה טיפול מצויין במסגרת שהיא מכירה ומרגישה בו הכי נוח.

חשוב לי לציין, כי כל אנשי המקצוע שהגיעו אלינו הביתה, היו מקצועיים וסבלניים ונתנו לנו תחושה שאנחנו לא מתמודדים לבד, בכל בעיה ו/או שאלה היה למי לפנות ולקבל מענה.

רוצה לציין בעיקר את קובי הפזיותרפיסט שהגיע אלינו הביתה תמיד עם חיוך, סבלנות וסובלנות, אמא אישה דימנטית ולא תמיד פשוט לעבוד איתה, למרות זאת קובי תמיד חייך והיה סבלני, ברכות המיוחד לו קובי הצליח לשקם את אמא בכל פעם עוד קצת.

כולי תקווה כי מי שזקוק לשיקום יזכה לקבל את השיקום שאנחנו קיבלנו, דרך הצוות המדהים והמקצועי של "שיקום נגיש"

מאחלת הצלחה בהמשך הדרך.

בתודה

ב.ר (השם המלא שמור במערכת שיקום נגיש)

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים