מכתב תודה מבת לאחר שאמה עברה שיקום מאירוע מוחי

אוגוסט 2016
לכבוד חברת שיקום נגיש
מאת ע. א.

שלום רב,
יש רגעים בחיים שהעולם משתבש ואדם מוצא את עצמו חסר אונים מול המערכת הרפואית, מבולבל ואבוד.

לנו זה קרה בליל הסדר האחרון כשאמא שלנו לקתה באירוע מוחי ואבדה את יכולת הדיבור שלה. תופעה בשם ״אפזיה ברוקה״ התגנבה אל תוך חיינו ומצאנו את אמא שלנו כמעט אילמת ומתמודדת עם ירידה קוגניטיבית קשה.

ידענו שאין מנוס מתהליך שיקום אינטנסיבי אך חששנו מאוד להוציא את אמא שלנו מהבית אל מרכזי שיקום. ידענו שיהיה לה מאוד קשה פיזית ונפשית להגיע למרכזי שיקום שיעמידו אותה מדי יום מול המגבלה ומול אוכלוסיה פגועה ויחלנו לפתרון שיקומי בבית.

לתדהמתנו ושמחתנו גילינו שאכן קיימת אופציה לשיקום בבית, וזכינו לטיפול מסור ומקצועי מחברת ״שיקום נגיש״. מדי יומיים אמא שלנו זכתה לביקור של מטפלות מוכשרות, אמפתיות ומקצועיות: מיטל הפיזיותרפיסטית שעזרה לאמא להזיז את הגוף, להחזיר לעצמה את הביטחון הפיזי ולחבר בין אזורים שונים במוח תוך כדי תנועה, אפרת קלינאית התקשורת עזרה לאמא לחזור לדבר והדס המרפאה בעיסוק סייעה בשיקום ובלימת ההדרדרות הקוגניטיבית.

שיקום נגיש דאגו למנות רופאים מלווים שבאו לבקר אצלנו בבית ואת יבגני כאח מקצועי שליווה אותנו לאורך כל הדרך ותמך בכולנו הן בהיבט המקצועי וגם בהיבט האישי. יבגני ניהל את תיק המחלה של אמא ודאג לעקוב אחרי התקדמותה לאורך כל התהליך השיקומי ותאם בין כל המטפלים.

הצוות המקצועי שעטף אותנו כלל גם דיאטנית ועובדת סוציאלית. כל מה שיכולנו לבקש היה שם, אצלינו בבית באווירה תומכת ובטוחה- בסביבה המוכרת של אמא.

מעיין הנפלאה דאגה לכל התאומים הנדרשים טלפונית ולסנכרון כל אנשי המקצוע מול היומן המשפחתי שלנו.

כולנו מלאי תודה והערכה לכל הצוות המטפל ומקווים שרבים נוספים יוכלו להפיק תועלת מעבודתכם המופלאה.

תודה רבה בשם כל בני המשפחה שלנו.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים