שיקום לאחר ניתוח

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

ניתוחים הם לא משחק ילדים, זאת יגיד לכם כל רופא. מדובר על פעולה כירורגית פולשנית הטומנת בחובה סיכונים לסיבוכים רבים- ביניהם סיכון לזיהום, דימום, פגיעה עצבית ואף למוות. בהתאם לכך, על מנת להיות מנתח יש לעבור הכשרה ארוכה של שנים רבות ואף להיות מומחה במספר התמחויות. גם אם ההליך הכירורגי צלח, עדיין על הגוף להחלים ולשקם את הרקמות השונות ותפקודיו השונים- לשם כך דרוש שיקום לאחר ניתוח.

שיקום לאחר ניתוח הוא לא מותרות, אלא שלב קריטי שיכול לעשות את כל ההבדל בין חזרה לתפקוד ולחיים עצמאיים לבין הידרדרות למצב סיעודי ופיתוח סיבוכים רפואיים. אנו בבית צבר מומחים בשיקום ופיזיותרפיה לאחר ניתוח. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק למול קופת החולים אליה המטופל משתייך.

בית צבר – שיקום לאחר ניתוח

הניתוחים וההשתלות מלווים לרוב בתקופת אשפוז מסוימת בה האדם נמצא במנוחה מוחלטת ובמעקב צמוד של הצוות הרפואי, כולל ביקורת של הרופא המנתח. לאחר שצוות בית החולים משוכנע כי המנותח יצא מכלל סכנה תוכלו להתחיל במלאכת השיקום אשר נועדה :

  • לשפר את היכולת התפקוד שלכם- על מנת להגדיל עצמאות, לשפר את הביטחון העצמי ולסייע לכם לחזור לאורח חיים פעיל ובריא
  • לחזק שרירים מרכזיים ושרירים תומכים ולשפר טווח תנועה (בעיקר כשמדובר על השתלות מפרקים)
  • לוודא כי אין נסיגה בתוצאות הניתוח
  • במידה והינך בן הגיל השלישי- נדאג לתת לך תוכנית מותאמת אישית בדגש על שיקום גריאטרי
  • לתרגל פעולות יומיומיות (ADL- Activities of Daily Living) על מנת להקטין את התלות באחרים

אנו בבית צבר מתמחים בשיפור מצבם של חולים מספקטרום רחב של מחלות ופגיעות נוירולוגיות ואורתופדיות. נשמח לספק לכם תוכנית שיקום מותאמת אישית בצוות רב מקצועי בהובלתו של רופא מומחה ברפואה פיזיקאלית ושיקום הכולל: אחות מוסמכת, פיזיותרפיסט, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, עובדת סוציאלית, תזונאית ופסיכולוג..

היתרון בשיקום לאחר ניתוח במרכז בית צבר

היתרון של טיפול נגיש טמון בעובדה שהטיפול מתבצע בבית הלקוח ומאפשר לו ליהנות מסביבה ביתית בה מתרחש השיקום, ללא צורך לנסוע למקומות זרים ומנוכרים בהם אינכם מקבלים יחס ראוי. בבית צבר תקבלו שירות אדיב ויחס אישי. אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן מן השורה הראשונה ונדאג כי תקבלו את הטיפול המקיף ביותר לצד ייעוץ, ליווי ומענה אנושי 24 שעות ביממה.

שיקום לאחר ניתוח במרכז שיקום נגיש

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים