שיקום אורטופדי

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

מטרתו של שיקום אורטופדי היא לסייע למטופל לשפר ולהחזיר במידת האפשר את התפקוד הגופני אשר נפגע כתוצאה מחבלה, מחלה דגנרטיבית (ניוונית), שבר או ניתוח אורטופדי. ישנו גם שיקום גריאטרי אורטופדי אשר מותאם למבוגרים וניתן לבצעו הן במחלקה שיקומית בה מאושפז המטופל והן בביתו. לאשפוז במחלקה מספר חסרונות כמו סביבה זרה עם מעט מקורות תמיכה, סכנה לזיהומים וחיידקים עמידים, קושי בשמירה על פרטיות, מעט צוות על מטופלים רבים ללא יחס אישי וריחוק מהמשפחה והסביבה המוכרת והנוחה – הרי שאשפוז בבית הלקוח מסיר את כל החסרונות המוזכרים לעיל, מאפשר למטופל לשהות בסביבה הנעימה והמוכרת לו וליהנות משירות מסור ואדיב מצד הצוות של בית צבר אשר דואג לכל צרכיו בכל עת.

שיקום אורטופדי בבית הלקוח

אנו עשויים להזדקק לשיקום אורטופדי עבור מגוון סיבות :

  • שיקום לאחר אשפוז אורטופדי – שיקום בעקבות ניתוחים שונים כמו החלפת מפרק, קיבוע פנימי, וגם לאחר גיבוס לאורך זמן ממושך, שברים ומחלות אחרות.
  • שיקום קטיעה חלקית או מלאה של גפיים – בדומה לחבלה או רגל סכרתית נמקית. השיקום כולל הכנת הגדם טרם התקנת תותבת ושימוש בתותב כולל תפקוד עימו ביומיום.
  • שיקום לאחר ניתוחים או פגיעה בעמוד השדרה – למשל לאחר למינקטומיה (laminectomy), דיסקטומיה (disectomy), או קיבוע חוליות עמ”ש ותיקון סקוליוזיס (scoliosis) או קיפוזיס (kyphosis).

השיקום הוא שלב הכרחי וקריטי בתהליך הריפוי ללא קשר לסוג הבעיה ממנה הנכם סובלים. ישנם אנשים שחושבים כי הצלחת הניתוח מספיקה אך אין כך הדבר. בהיעדר שיקום נכון ומותאם אישית תוצאות הניתוח עשויות להידרדר ולהוביל שוב לנכות תפקודית וסיבוכים רפואיים אחרים- כדוגמת דלדול שרירים, קונטרקטורות (contructures) או פגיעה ביציבה (gait abnormality). אנו בבית צבר נדאג כי תעברו תהליך שיקומי מוצלח אפקטיבי וקצר ככל הניתן אשר באמצעותו תתגברו על הכאבים, תגדילו טווחי תנועה באיברים הפגועים, תחזקו את הכוח הגס של השרירים ותחזרו להיות בעלי יכולת תפקודית גבוהה, עצמאיים באופן אופטימאלי במסגרת אורח חיים פעיל ובריא.

צוות מומחה בשיקום אורטופדי

אנו בבית צבר שואפים להביא שינוי בעולם השיקום, שינוי אשר שם דגש על כבוד האדם, סיוע רפואי ושיקומי וזמינות גבוהה. אנו שואפים ליצור סביבת טיפול מותאמת אישית תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוה ביותר. הצוות הרפואי הרב מקצועי-  (מולטי דיסציפלינארי) שלנו כולל פיזיותרפיסטים, קלינאי תקשורת, , עובדים סוציאליים, מרפאים בעיסוק, פסיכולוגית תזונאית וצוות קבלה אדיב ואיכותי בעלי ניסיון מוכח בשיקום. אנשי הצוות שלנו נבחרו בקפידה על מנת להעניק ללקוחותינו את הטיפול הטוב והמסור ביותר.

אצלנו בבית צבר תזכו ל:

  • תהליך שיקום איכותי, אישי ורב מקצועי.
  • שותפות מלאה בתהליך הריפוי.
  • זמינות גבוהה – ללא תורים וללא המתנה!

חזרה בהקדם לעצמאות תפקודית ולסגנון חיים פעיל ובריא

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים