למה לפנות לבית צבר

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

בית צבר – עוזרים לך בתהליך הריפוי שלך

כשמדובר בתהליך הריפוי שלך, אתה רוצה להיות בטוח שאתה נמצא אצל הטובים ביותר.

בבית צבר נבחרת של מומחים מובילים בתחום השיקום עם ניסיון קליני בתהליכי ריפוי ושיקום פרטי בבתי חולים ובקהילה.

הנה 7 סיבות מדוע חשוב שתבחר לעבור את תהליך הריפוי שלך עם שיקום פרטי:

  1. מומחים בשיקום– צוות רב מקצועי בהובלת ד”ר אורון כהן רופא מומחה ברפואה פיזיקלית ושיקום, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאית תקשורת, עובדת סוציאלית, אחות, פסיכולוגים, מומחים בשיקום.
  2. סביבה ביתית– אתה כבר לא חייב להתאשפז במוסד שיקומי, להרגיש לבד וחסר אונים, עוד אחד מתוך כ-40 מטופלים במחלקה, ודווקא ברגעים החשובים לך בחיים. הצוות שלנו יטפל בך, בסביבה בריאה , במקום בו אתה מרגיש טוב וחוזר בסיום היום לביתך  ומוביל אותך לתהליך ריפוי רפואי מקצועי המותאם לך אישית.
  3. הימנעות מחשיפה לזיהומים וחיידקים עמידים– מוסדות אשפוז רבים נוקטים בצעדים שונים כדי למנוע את העלייה בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים עמידים .אולם, העלייה בזיהומים הנרכשים בבתי חולים הינם אחד הסיבוכים הפוגעים בתהליך ההחלמה והריפוי של חולים מאושפזים. עכשיו אתה יכול לעבור את תהליך הריפוי שלך בסביבה בריאה ולהקטין את החשש מזיהומים וחיידקים עמידים.
  4. איכות– הרשומה הרפואית מתבססת על תיק רפואי ממוחשב תוך שמירה על תקנים מחמירים לאבטחת מידע. תוכנית הריפוי והשיקום נבנית על ידי רופא מומחה בשיקום ומפוקחת על ידי ראשי תחומים מובילים ומקצועיים.
  5. התאמה אישית– כל תוכנית שיקומית נקבעה בהתאמה אישית לכל אדם בהתאם למצבו הרפואי ובאופן ייחודי.
  6. תוצאות– אנחנו מצליחים בזמן קצר להגיע לשיפור בתפקוד, בביטחון העצמי ובאיכות החיים של לקוחותינו, כל זאת בהתאם למדדים מקצועיים (FIM) מקובלים ובשביעות רצון גבוהה מאוד.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים