אשפוז בית

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

במהלך חיינו אנו חווים אינספור רגעים, חלקם טובים וחלקם פחות. אין ספק כי אחד הרגעים הקשים שאנו חווים הוא הרגע בו אנו מאבדים את עצמאותנו ומוצאים את עצמנו מאושפזים על מיטת בית החולים. בעוד בחלק מן המקרים יתכן ומדובר בתקופת החלמה של מספר ימים הרי שבמקרים אחרים אנו זקוקים לאשפוז ארוך או אשפוז בית בסופו יש לעבור תקופת שיקום ופיזיותרפיה. במקרים רבים מדובר בפגיעות אורטופדיות או נוירולוגיות העלולות להיגרם עקב מחלה, חבלה או תאונה. התאוששות מניתוח או מאשפוז ממושך דורשים המשך טיפול בשיקום אשר מטרתו להוריד את התלות באנשים אחרים ולהחזיר למטופל את עצמאותו במידת האפשר.

 

אשפוז בית עם שיקום נגיש 

על פי מחקרים שונים ניתן לראות כי חזרה לתפקוד עצמאי ותהליך שיקום הינם אפקטיביים יותר כאשר הם מתרחשים בסביבה תומכת ומוכרת. במידה והדבר מתבצע במכון מקצועי או בבית חולים הרי שאין מדובר בסביבה חמה ונוחה כמו הבית. הצוות המקצועי אינו יכול לספק מענה וזמינות מלאה בכל עת ואינו יכול להעניק יחס אישי רב לכל מטופל- בעיקר כאשר מדובר בבית חולים או מכון שיקום ציבורי. זו הסיבה מדוע אנו בשיקום נגיש מאמין כי על מנת שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר יש לבצעו אצלכם בבית, בסביבה האופטימית, הטבעית והמוכרת לכם. עם פחות סכנה לזיהומים וחיידקים עמידים, ללא תור וללא המתנה, לצד תמיכת בני המשפחה.

שיקום נגיש ישמחו להציע לכם :

  • ליווי רפואי ומענה אנושי 24 שעות ביממה
  • ריכוז צוות רב מקצועי רחב ומיומן תחת קורת גג אחת (one stop shop)
  • עזרה במיצוי הזכויות למול הרשויות השונות באמצעות ליווי של עובדת סוציאלית
  • מגוון טיפולים הכוללים טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פסיכולוג שיקומי, תזונאית, אחיות מוסמכות.
  • התאמת תוכנית שיקום אישית על ידי רופא מומחה ברפואה פיזיקאלית ושיקום
  • התאמת מקום המגורים לתקופת השיקום ואביזרי העזר בתקופת ההחלמה.

 

שיקום עד דלת ביתך

שיקום נגיש מציעים לכל אדם הזקוק לשיקום ופיזיותרפיה ליהנות מצוות מסור, אדיב ומקצועי אשר נבחר בקפידה ומורכב ממומחים מובילים עם ניסיון קליני מוכח בתהליכי שיקום בקהילה ובבית החולים. הצוות שלנו יגיע עד דלת ביתכם ויספק את הטיפול הנכון והמדויק ביותר תוך שמירה על כבוד האדם והקשבה מלאה לצרכים שלכם ושל בני משפחתכם.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים